8632601 0930

پشتیبانی فروش

کالا از زمان دریافت توسط گیرند تا 7 روز بعد امکان بازگشت دارد درصورتی که مشکلی در ظاهر – کارکرد – یا عدم رضایت از کالا وجود داشته باشد میتوانید کالا را مرجوع کنید

برای بازگرداندن کالا باید از طریق واتساپ شماره : 09308632601 یا تماس تلفنی در ارتباط باشید و هماهنگ کنید، سپس به آدرس : استان فارس – شهرستان کوار –  محمودآباد دودانگ – خیابان ولیعصر به نام : حسن زاهدیان کد پستی : 7168195353 کالا را ارسال کنید، پس از بررسی توسط ما جهت عیب یابی کالا و تایید مشکل دار بودن کالا مبلغ بطور کامل به حسابتان برگشت داده میشود.

 شرایط مرجوعی کالا

• در نظر داشته باشید اگر کالا با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رو به رو شود در صورت داشتن گارانتی باید از طریق گارانتی اقدام کنید.

• ابتدا اطمینان حاصل کنید که محصولتان شامل گارانتی میشود.

• در صورت هرگونه خرابی مشکلات شبکه و غیره شما میتوانید با شماره روی کارت گارانتی تماس حاصل فرمایید و بعد از هماهنگی با آن مرکز خدمات کالای معیوب خود را برای همان شرکت گارانتی ارسال کنید.

• در صورتی که کالای شما دارای گارانتی باشد و کالا را برای ما ارسال کنید گارانتی آن کالا باطل میشود و مسئولیتش بر عهده فرستنده میباشد. (گارانتی محصول یا بصورت برچسب رویه کارتن چسبیده است یا بصورت کاغذ درون کارتن محصول قرار دارد)

• از زمان دریافت کالا تا 7 روز میتوانید کالا را به علت مرجوعی سلیقه ایی به ما بازگردانید. ( مرجوعی سلیقه ایی در صورتی امکان پذیر است که پلمپ کالا باز نشده باشد.);

پیروز و موفق باشید 😉